Haber

Bilecik Belediye Başkanı Mustafa Yaman Ankara’da Temaslarda Bulundu

Bilecik Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ile bir araya geldi.

Mustafa Yaman’a Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever ve Bayırköy beldesi çalışanları da eşlik etti. Kendilerini makamında ağırlayan Milletvekili Halil Eldemir’e teşekkür eden Mustafa Yaman, “Sayın Milletvekilimize sıcak ve samimi ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Mustafa Yaman, daha sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Bilecik eski Valisi İşçi ve Prensipler Genel Müdürü Bilal Şentürk ile bir araya geldi. İkili, Bilecik konusunda istişarelerde bulundu.

Bilal Şentürk’ün ziyaretinin ardından Yaman, Sakarya Milletvekili Murat Kaya ile görüştü. 3 dönemdir birlikte Belediye Başkanı olarak görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Yaman, kendilerini makamında ağırlayan Murat Kaya’ya teşekkür etti. Ankara temasları kapsamında ziyarette bulunan Mustafa Yaman’ın son ziyareti, geçmişte Bilecik Koordinatörü olan Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek oldu. Bilecik’in son durumunu değerlendiren ikili, bir süre sohbet etti.

Ziyaretlerin ardından Mustafa Yaman’ın Ankara temasları sona erdi. – BİLECİK

haber-baliseyh.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu