Ekonomi

C.H. Robinson yeni yönetim kurulu üyelerini aday gösteriyor

EDEN PRAIRIE, Minn. – Önde gelen bir küresel lojistik şirketi olan C.H. Robinson Worldwide, Inc. (NASDAQ:CHRW) bugün, 2024 yılında yapılacak olan yıllık hissedarlar toplantısında seçilmek üzere Michael McGarry ve Paige Robbins adlı iki yeni direktörün aday gösterildiğini duyurdu.

Aynı zamanda şirket, uzun süredir görev yapan direktörler Scott Anderson ve James Stake’in yeniden seçilmeyeceğini ve Yönetim Kurulundan emekli olacaklarını açıkladı.

Adaylıklar, Yönetim Kurulu’nun karlı büyüme ve stratejik uygulama yoluyla şirkete rehberlik etme taahhüdünün bir parçası olarak geliyor. PPG Industries’in odaklanmış bir boya şirketine dönüştürülmesindeki rolüyle tanınan Michael McGarry, kırk yılı aşkın liderlik deneyimine sahip.

W.W. Grainger, Inc. şirketinde üst düzey yönetici olan Paige Robbins, lojistik, tedarik zinciri ve iş dönüşümü konularında uzmanlık sunuyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Jodee Kozlak, adayların potansiyel katkılarına olan güvenini ve emekli olan yöneticilere özverili hizmetleri için şükranlarını ifade etti. C.H. Robinson Başkanı ve CEO’su Dave Bozeman, adayların küresel işletmeleri büyütme ve hissedar değeri sağlama konusundaki geçmiş performanslarının altını çizdi.

McGarry ve Robbins, C.H. Robinson’ın kültürüne duydukları saygıyı ve şirketin stratejik hedeflerine katkıda bulunma isteklerini dile getirdiler. Şirket, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunacağı vekaletnamede adaylar hakkında daha ayrıntılı bilgi verecek.

C.H. Robinson, dünya çapında çok çeşitli sektörler için karmaşık lojistik sorunlarını çözme konusunda uzmanlaşmıştır. Geniş bir müşteri ve taşıyıcı ağına sahip olan şirket, verimli lojistik çözümler sunmak için teknoloji ve uzmanlığından yararlanmaktadır. Bu duyuru C.H. Robinson tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu