Yaşam

Ego 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sibel nikah masasında hayatının şokunu yaşıyor!

Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Ego 6. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Erhan, Elif’in hamile olduğunu öğrenir. Hızla Elif’e koşar. Elif ise bebeğin kendisinden değil Tuncay’dan olduğunu söyler. Erhan, Sibel’e ulaşmakta güçlük çektiğini ve onunla evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Elif’te Tuncay ile ikilinin düğününe gider ve Erhan’a düğünden önce bebeği planladığını söyler. Sibel ise konuşmalarını duyar. Ego 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Sibel nikah masasında hayatının şokunu yaşar.

Sibel nikah masasında hayatının şokunu yaşıyor!

Ego dizisi 7. bölüm 1. fragmanda; Elif, Sibel’e Erhan’a hamile olduğunu söyler ve nikah masasında yaptıklarını izleyeceğini söyler. Sibel, Erhan’la nikah masasında evlenmeyi kabul edecek mi? Erhan bu durumu öğrenecek mi? Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

İşte Ego 7. bölüm 1. fragmanı…

EGO DİZİSİ 6. BÖLÜMDE DİĞERİ NE OLDU?

Elif, Tuncay ile bir anlaşma yapar. Ona yardım ederse boşanır boşanmaz onunla evlenmeyi kabul edeceğini söylüyor. Tuncay, Erhan’ın yanına gider ve Elif’in hamile olduğunu söyler. Erhan, Elif’in yanında nefes alıyor. Ona hamile olduğunu öğrendiğini söylüyor.

Elif ise hamile olduğunun doğru olduğunu ancak bebeğin kendisinden değil Tuncay’dan olduğunu söyler. Erhan, Elif’in söylediklerine inanmak istemez. Ancak kararlı konuşmasına sırtını döner. Sibel ise Elif’in yanına koştuğunda Erhan’ın aramalarına cevap vermez.

Ortada Esin, Şükran’a Tahir’in görüntülerini gönderir. Şükran, Tahir’i görüntüleri görür görmez evden kovar. Şükran, şirketin yarısına sahip olduğu için Sibel’i yeniden işe alır. Sibel, babasına Esin’in işe başlar başlamaz intikam peşinde olduğunu söyler. Ancak Tahir ona inanmak istemez.

Esin ile otel odasında yaşamaya devam etmektedir. Esin ise aileden intikam almak için kolları sıvamaktadır. Erhan bir formda Sibel’e ulaşır ve onunla konuşur ve onunla evlenmeye kararlı olduğunu söyler.

Sibel, Erhan’dan evine taşınmasını ister. Erhan ise evlenmeden önce çok sayfalı bir evlilik sözleşmesiyle karşılaşır. Sibel’e bunu kabul etmeyeceğini söyler. Elif’in babası kızını görmek için işe gittiğinde onun Tuncay ile konuşmasına tanık olur ve kızının hamile olduğunu öğrenir.

Elif artık babası tarafından reddedilen bir evlattır. Tuncay bunu öğrenir öğrenmez hemen çiçek alır ve Elif’i babasından istemeye gider. Tuncay beklediği gibi karşılanmaz. Sibel ve Erhan’ın düğün hazırlıkları tamamlanmıştır. Elif Tuncay’dan düğüne kendisinin gitmek istediğini söylüyor.

Düğünde Tuncay’a düğünden önce Erhan’a hamile olduğunu itiraf etmek istediğini söyler. O sırada Sibel konuşmalarını duyar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu