Yaşam

Başkan Büyükakın, LGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, liselere giriş sınavı olan LGS’de tüm öğrencilere başarılar diledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, LGS’ye girecek tüm öğrencilere başarılar diledi. Lider Büyükakın, “Çocuklarımızın geleceği için atılan en değerli adımlardan biri olan bu sınavda tüm öğrenci ve velilerimizin 8 yıllık emeklerinin karşılığını almalarını diliyorum.”

Hayatın imtihanlarla dolu bir yolculuk olduğunu vurgulayan Önder Büyükakın, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi; “Emek ve emek isteyen hiçbir iş sonuçsuz kalmaz. Tüm çocuklarımızın kendileri için büyük değer taşıyan bu imtihanı başarı ile geçeceklerine ve çabalarıyla hayatlarındaki ilk dönemeci geçeceklerine inanıyor ve diliyorum. Eğitim ve öğretime büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz dün olduğu gibi bugün de tüm çocuklarımız ve ailelerinin yanında. Onlarca eğitim yatırımıyla Kocaeli’nde okumanın bir ayrıcalık olduğunu hissettirdiğimiz tüm öğrencilerimizin, tüm eğitim hayatları boyunca yanlarında olduğumuzu ve onlar için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı bilmelerini istiyorum. Bilgi Yurtları, Akademi Lise, Akademi Üniversite ve Gençlik Merkezlerimiz ile kişisel ve mesleki gelişim. Hayatın tek bir imtihan olmadığını unutmadan, sonucu ne olursa olsun inanmaktan ve çalışmaktan asla vazgeçmemeyi umduğum tüm öğrencilerimize zihin açıklığı, yolu ışık ve güzel bir gelecek diliyorum. ”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu